Домашня Поліклініка долучається до всесвітнього тижня підтримки грудного вигодовування!

З 1 по 7 серпня щорічно проходить Міжнародний тиждень підтримки грудного вигодовування немовлят, до якого долучаються близько 170 країн світу. В його рамках проводяться заходи з підтримки та популяризації вигодовування дітей материнським молоком, спрямовані як на жінок, що планують стати мамами, чи які вже мають дітей, так і на чоловічу аудиторію, медичних та соціальних працівників.
У 1995 році Україна також приєдналася до цього проекту і активно співпрацює з міжнародним товариством.
В 2019 році в Україні відкрили перший Банк грудного молока на базі Київського Перинатального центру.

    Рекомендації ВООЗ та ЮНІСЕФ щодо грудного вигодовування:

  • забезпечити контакт «шкіра до шкіри» та прикладати дитину до грудей матері якнайшвидше після народження немовляти;
  • якнайшвидше почати грудне вигодовування, найкраще – протягом першої години життя дитини;
  • забезпечити перебування матері та новонародженої дитини в одній палаті 24 години на добу, щоб матір змогла годувати дитину на вимогу (тобто так часто, як хоче дитина, вдень і вночі);
  • забезпечити виключно грудне вигодовування протягом перших шести місяців з народження – немовлятам не слід давати жодних інших продуктів харчування, навіть воду;
  • не використовувати жодних сумішей, пляшечок, сосок чи пустушок, якщо можливе виключно грудне вигодовування;
  • поступово вводити прикорм, починаючи з шести місяців, але продовжувати грудне вигодовування до досягнення дитиною віку двох років і старше.

Материнське молоко – це ідеальне харчування, яке повністю забезпечує потреби дитини першого півріччя життя в рідині та поживних речовинах, сприяє її здоровому росту і розвитку.
Протягом перших шести місяців життя малюка рекомендується виключно грудне вигодовування, адже це є “фундаментом” його здоров’я у майбутньому.
А також, що не менш важливо, – сприяє здоров’ю мами: знижує ризик онкологічних захворювань молочної залози і яєчників, цукрового діабету II типу і післяпологової депресії.
Домашня поліклініка також приймає участь в популяризації та поширенні ідей грудного вигодовування. Наразі хочемо поділитися інформацією з сайту ВООЗ – соціальними плакатами, які інформують суспільство, як і хто може допомогти мамі продовжувати грудне вигодовування. А в разі виникнення будь-яких питань – охоче допоможемо знайти на них відповіді за адресою – м. Дніпро, в. Велика Діївська, 46

ВАША ДОМАШНЯЯ ПОЛИКЛИНИКА
49000, Украина, Днепр, Большая Диевская, 46
Телефоны: +38(066) 843-5-911, +38(098) 843-5-911, +38(093) 843-5-911

49000, Украина, Днепр, Большая Диевская, 46

Звоните прямо сейчас

Звоните прямо сейчас

(066) 843-5-911, (098) 843-5-911, (093) 843-5-911

Пишите нам

Пишите нам

home.polyclinic.01@gmail.com

Запись на прием

Запись на прием

Записаться сейчас!